Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Dziedziczak: premier spotka się ze zwycięzcą debaty Kwaśniewski-Tuskponiedziałek, 8 października 2007

Według rzecznika rządu Jana Dziedziczaka premier Jarosław Kaczyński spotka się ze zwycięzcą debaty byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego i szefa PO Donalda Tuska. Kwaśniewski twierdzi, że debata Kaczyński - Tusk jest Polsce potrzebna

Ta debata ma się odbyć na początku przyszłego tygodnia. Premier debatował już z Kwaśniewskim w ubiegły poniedziałek.Z kolei w ubiegły czwartek J. Kaczyński zgodził się na debatę z Tuskiem. Data nie została ustalona. Dotychczasowe wypowiedzi polityków wskazywały, że miałaby się ona odbyć po debacie Tusk- Kwaśniewski.- Z racji tego, że wszyscy w tej chwili przygotowują się do debaty prezydenta Kwaśniewskiego z Donaldem Tuskiem, a później zostanie kilka dni (do wyborów), myślę, że rozważymy debatę ze zwycięzcą" - powiedział Dziedziczak w radiowej "Trójce".Na pytanie, czy oznacza to, że debata premiera z Tuskiem wcale nie jest pewna, odpowiedział, że "Jarosław Kaczyński z chęcią spotka się z którymś z tych panów".Dopytywany, czy premier spotka się z Tuskiem, bo z Kwaśniewskim już miał debatę, Dziedziczak odpowiedział, że J. Kaczyński: "spotka się ze zwycięzcą tej debaty (Kwaśniewski-Tusk)". "To jest kwestia dobrego gospodarowania czasem" - dodał.

Kwaśniewski: potrzebna debata J.Kaczyński-Tusk

Według lidera LiD, Aleksandra Kwaśniewskiego, dla dobra polskiej demokracji należy zorganizować debatę premiera Jarosława Kaczyńskiego z liderem PO Donaldem Tuskiem. Swoją ponowną debatę z J.Kaczyńskim Kwaśniewski uznał zaś za "mało prawdopodobną, ale możliwą".

"Ja nie mam specjalnie powodów do powtarzania debaty z Jarosławem Kaczyńskim, bo według opinii publicznej ją wygrałem" - powiedział Kwaśniewski w poniedziałek w TVN 24.

"Dla dobra polskiej demokracji naprawdę potrzebna byłaby debata Kaczyński-Tusk" - ocenił Kwaśniewski w TVN24.

Dodał, że jego spotkanie z liderem Platformy odbędzie się w najbliższą niedzielę lub poniedziałek.Administrator strony: Błażej Wojtyła

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)