Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Dziedziczak: premier odmówił udziału w audycji radia Zet ze względu na formułępiątek, 19 października 2007, Rzeczpospolita

Premier Jarosław Kaczyński otrzymał zaproszenie do piątkowej audycji radia Zet, odmówił jednak ze względu na formułę programu - powiedział rzecznik rządu Jan Dziedziczak.

- Faktem jest, że kilka dni temu premier otrzymał zaproszenie do audycji w radiu Zet, musiał jednak odmówić z powodu formuły audycji. Zależało nam bowiem na debacie z możliwością wcześniejszych uzgodnień obu sztabów czy też wspólnym doborem prowadzących - powiedział Dziedziczak.

Dlatego w piątek gościem radia Zet będzie tylko lider PO Donald Tusk. Program o 17. poprowadzi Monika Olejnik.

Nieporozumienia wokół tego programu powstały po tym jak portal Gazeta.pl podał w piątek inne przyczyny nieobecności premiera w radiu Zet. "Nie dostaliśmy żadnej propozycji wzięcia udziału w debacie" - cytuje Dziedziczaka portal.

Po tej informacji Zetka wydała oświadczenie, w którym pisze, że "poczynając od 11 września 2007 do 16 października 2007, w imieniu Radia ZET co najmniej sześciokrotnie zwracaliśmy się do Kancelarii i Komitetu Wyborczego PiS z zaproszeniem dla Premiera Jarosława Kaczyńskiego do wzięcia udziału w debacie z Donaldem Tuskiem w Radiu ZET".

Dziedziczak wyjaśnił w rozmowie z PAP, że jego wypowiedź dla Gazeta.pl jest efektem nieporozumienia, ponieważ mówiąc, iż premier nie otrzymał zaproszenia na debatę miał na myśli kolejny występ w telewizji. "Premier nie otrzymał zaproszenia na debatę telewizyjną, o której była dziś mowa w +Sygnałach Dnia+ czyli na debatę z jakimi mieliśmy do czynienia do tej pory - z uzgodnieniami sztabów itp. Stąd nieporozumienie co do mojej wcześniejszej wypowiedzi dla portalu Gazeta.pl. Faktem jest natomiast, że otrzymał zaproszenie do programu w radiu Zet" - powtórzył Dziedziczak.


Administrator strony: Błażej Wojtyła

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)