Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Dziedziczak pomoże Lesznusobota, 13 października 2007

W sobotę minister Jan Dziedziczak spotkał się z prezydentem Leszna Tomaszem Malepszym. Gospodarz spotkania przedstawił najważniejsze informacje dotyczące miasta, w tym najpilniejsze sprawy do załatwienia. Leszno czeka na decyzje Rady Ministrów co do przyłączenia leszczyńskiej podstrefy do Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej. Uczestnictwo w tej strefie ma pozwolić miastu na pozyskanie inwestorów z branży wysokich technologii. Drugą ważną kwestią jest uregulowanie spraw własnościowych na lini PKP-miasto, a chodzi tu przede wszystkim o ulicę Dworcową oraz domek dróżnika przy ulicy Poznańskiej.

Na wątpliwości prezydenta co do „realności” drogi S5 – Jan Dziedziczak potwierdził, że droga S5 została wpisana do rządowego programu budowy dróg i autostrad budowanych do roku 2012 oraz, że są na to przeznaczone środki z budżetu.

Prezydent zwrócił także uwagę na niekorzystny wpływ na dochody miasta z tytułu udziałów w podatku dochodowym od osób fizycznych po przyjęciu przez Sejm tzw. „ulgi rodzinnej”.
Minister podjął się przekazania tych problemów na ręce właściwych ministrów tak, aby przedstawione problemy były rozpatrzone jak najszybciej.


Administrator strony: Błażej Wojtyła

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)