Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Dziedziczak: ja nie znikamśroda, 27 lipca 2022, https://elka.pl/content/view/110655/80/


Zmiana struktury terenowej PiS ma służyć sukcesowi politycznemu w najbliższych wyborach, ale nie ma planów zmiany okręgów wyborczych – zapewniają posłowie Prawa i Sprawiedliwości. Jan Dziedziczak, który przestał „dowodzić” partią w okręgu kalisko-leszczyńskim zapewnił, że nie oznacza to jego mniejszej aktywności.

Z końcem czerwca zmieniła się struktura organizacyjna Prawa i Sprawiedliwości. Jak już informowaliśmy zlikwidowano dotychczasowe okręgi partii odpowiadające okręgom wyborczym, zamiast tego wprowadzając prawie sto okręgów zgodnych z okręgami senackimi. Tak więc okręg kalisko-leszczyński podzielono na trzy: kaliski, ostrowski i leszczyński. Pełnomocnikiem każdego z nich jest poseł PiS: w Kaliszu Jan Mosiński, w Ostrowie Katarzyna Sójka, zaś w Lesznie Tomasz Ławniczak. Funkcję w strukturach lokalnych stracił dotychczasowy szef na okręg kalisko-leszczyński poseł Jan Dziedziczak.

-Ja nigdzie nie znikam - zapewnia Dziedziczak - nadal będę aktywnym posłem, podobnie było w latach 2007-2017, kiedy nie miałem żadnej funkcji partyjnej. Poseł, który jest też sekretarzem stanu w kancelarii Prezesa Rady Ministrów, czyli ministrem dodał, że w ostatnim czasie otrzymał bardzo wiele podziękowań za współpracę. -Ale ku mojemu zdziwieniu także wiele pożegnań, dlatego dementuję, że kończę działalność w okręgu wyborczym - powiedział.

Poseł Tomasz Ławniczak wyjaśnił, że zmiana struktury spowodowana jest wyzwaniami, jakie stoją przed Prawem i Sprawiedliwością przed przyszłorocznymi wyborami. -Naszym celem jest odniesienie w nich sukcesu - powiedział. Zapewnił przy tym, że nie ma planów zmian ordynacji wyborczej ani okręgów wyborczych, co oznacza, że nadal będziemy wybierać posłów razem z mieszkańcami ziemi kaliskiej i ostrowskiej.
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)