Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Dziedziczak: co mogą dla was zrobić?poniedziałek, 1 września 2008, Elka.pl

Leszno. Poseł PiS Jan Dziedziczak rozpoczyna konsultacje przed pracami nad ustawą budżetową. Wysyła do samorządowców ziemi leszczyńskiej list z prośbą propozycji wpisania do budżetu państwa ważnych dla lokalnej społeczności poprawek. Ma też nadzieję, że uda się je przeforsować dzięki ponadpartyjnemu porozumieniu posłów z leszczyńskiego.
Poseł Jan Dziedziczak przypomina historię tworzenia zeszłorocznego budżetu państwa, kiedy to parlamentarzyści PO z regionu leszczyńskiego odrzucili poprawki dotyczące Leszna i Gostynia. Mogli nawet zgodzić się na kary finansowe – mówi poseł PiS – przecież ich pensje pochodzą od podatników. Tymczasem, jak przypomina Dziedziczak, nie było żadnych problemów, by wspierać się wspólnie z SLD w lokalnych sprawach.
Tym razem poseł chce, by w tworzeniu przyszłorocznego budżetu państwa współuczestniczyli samorządowcy ziemi leszczyńskiej. Wysyłam do prezydenta Leszna, wójtów i burmistrzów list z prośbą o nadsyłanie pomysłów na poprawki budżetowe służące lokalnej społeczności. Dziedziczak zdane sobie sprawę z tego, że jest w opozycji, jednak ma nadzieję, że tym razem uda się doprowadzić do porozumienia ponad podziałami.

Administrator strony: Błażej Wojtyła

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)