Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno

Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:

pn- pt. 08.00 - 14.00

Jan.Dziedziczak@sejm.plBiuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz

Pracownicy:
Wincenty Nowak
tel. 601-779-606

Godziny otwarcia:
pn-pt. 08.00 - 10.00

Jan.Dziedziczak@sejm.pl

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Biuro w Lesznie, filia w Kaliszuśroda, 31 października 2007, elka.pl

Leszno. Biuro to podstawa działalności – twierdzi poseł-elekt Jan Dziedziczak z PiSu i zapowiada otwarcie swojego głównego biura poselskiego właśnie w Lesznie. W Kaliszu Dziedziczak też będzie miał biuro, jednak tam będzie – jak mówi – filia. Poseł zapowiada też współpracę w sprawach regionu z innymi leszczyńskimi parlamentarzystami.
Jan Dziedziczak podziękował leszczyniakom za oddane na niego głosy. Zapowiedział intensywną pracę na rzecz naszego regionu. Fundamentem jest tu sprawnie działające biuro – mówił – takie biuro wkrótce powstanie w Lesznie. Dziedziczak chce, by było to jego główne biuro poselskie, biuro powstanie także w Kaliszu. Będzie to jednak filia biura w Lesznie. Obecnie świeżo wybrany poseł szuka nowej lokalizacji, ma już kilka pomysłów, jednak jeszcze nie skrystalizowanych. W biurze będzie też na stałe zatrudniony pracownik. Mam kandydata – mówi Dziedziczak – jednak jeszcze go nie ujawnię.
Wiosną ma zaś ruszyć Leszczyńska Akademia Liderów – projekt edukacyjny dla młodzieży i studentów, której utworzenie minister zapowiadał już w kampanii wyborczej.
Poseł zapowiada, że będzie pilnował spraw regionu. Deklaruje współpracę z pozostałymi parlamentarzystami: Wojciechem Ziemniakiem z PO i Wiesławem Szczepańskim z LiD. Co trzy głosy to nie jeden – mówi – choć najwięcej do powiedzenia ma oczywiście poseł rządzącej koalicji.
W poniedziałek do dymisji poda się rząd Jarosława Kaczyńskiego, w którym Dziedziczak jest rzecznikiem. Będę posłem zawodowym – mówi – chcę działać w komisji kultury i środków przekazu oraz w komisji edukacji lub łączności z Polakami za granicą.

Administrator strony: Błażej Wojtyła
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)