Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno
Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 5204277

Godziny otwarcia:
09.00 - 15.00
leszno@dziedziczak.pl


Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz
Pracownicy
tel. 607 171 532 Żaneta Lasiecka - Stodolna

Godziny otwarcia:
09.00 - 15.00

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

„Bene merito” dla Włodka Pawlikasobota, 2 grudnia 2017, Fakty Kaliskie

Odznakę Honorową „Bene merito” odebrał w 30 listopada Włodek Pawlik, pianista jazzowy i kompozytor m.in. nagrodzonej statuetką Grammy suity ”Night in Calisia”. Uroczystość odbyła się w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Henryka Melcera w Kaliszu.

Honorowe odznaczenie „Bene Merito” przyznawane jest od 2009 roku przez ministra spraw zagranicznych. Odznaczenie Włodek Pawlik otrzymał w uznaniu działalności artysty wzmacniającej pozycję Polski na arenie międzynarodowej. Wręczył mu je sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej, Jan Dziedziczak.

W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz miasta: prezydent Grzegorz Sapiński i wiceprezydent Artur Kijewski oraz radni Rady Miejskiej Kalisza z przewodniczącym Andrzejem Plichtą na czele. Wśród zaproszonych gości obecni byli przedstawiciele Sejmu i Senatu, władze województwa i reprezentanci duchowieństwa, a także Mirosława Etoga, Konsul Honorowy Rzeczypospolitej Polskiej w Jaunde wraz z Alexisem Etogą, doradcą wojskowym prezydenta Kamerunu. Uroczystość uświetnił występ laureata.

Galeria

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)