Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno
Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 520427

W dniach od 9 do 25 stycznia biuro poselskie, będzie nieczynne.
W pilnych sprawach proszę o kontakt mailowy na adres: leszno@dziedziczak.pl

Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz
Pracownicy
tel. 607 171 532 Żaneta Lasiecka - Stodolna

Godziny otwarcia:
09.00 - 15.00

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Beata Szydło spotka się z mieszkańcamisobota, 13 stycznia 2018, Elka.pl

W poniedziałek zawita do Leszna wicepremier rządu Beata Szydło. W programie przewidziane jest też otwarte spotkanie z mieszkańcami o godz. 19 w Teatrze Miejskim przy ulicy Narutowicza, na które zapraszają poseł Jan Dziedziczak oraz radni Prawa i Sprawiedliwości.

Była premier, obecnie odpowiedzialna za sprawy społeczne wicepremier Beata Szydło przyjedzie do Leszna w poniedziałek około godz. 14. W planach ma między innymi spotkanie z samorządowcami, Leszczyńską Radą Seniorów oraz pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

- Chcemy jej pokazać, że jesteśmy wzorową gminą realizującą swoje zadania społeczne i socjalne, która otrzymała tytuł "Wielkopolska gmina przyjazna rodzinie" -
mówi Sławomir Szczot, lider lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości. - Wiele działań prospołecznych samorządu to nasze autorskie projekty, zgłaszane przez radnych, głównie Prawa i Sprawiedliwości oraz prezydenta. Może ta wiedza przyda się w planowaniu dalszych działań prospołecznych - dodaje.

Ostatnim punktem wizyty ma być otwarte spotkanie z mieszkańcami, które odbędzie się o godz. 19 w Teatrze Miejskim przy ulicy Narutowicza w Lesznie.
- Będzie to okazja na podsumowanie dwóch lat rządów PiS i rządu premier Beaty Szydło oraz na osobiste spotkanie i rozmowy z mieszkańcami - planuje poseł Jan Dziedziczak.
+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)