Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Słowiańska 55A zobacz na mapie
64-100 Leszno
Pracownicy
Ewa Rosik
tel. 65 520427

W dniach od 9 do 25 stycznia biuro poselskie, będzie nieczynne.
W pilnych sprawach proszę o kontakt mailowy na adres: leszno@dziedziczak.pl

Biuro Poselskie Posła Jana Dziedziczaka
ul. Zamkowa 18-20 zobacz na mapie
62-800 Kalisz
Pracownicy
tel. 607 171 532 Żaneta Lasiecka - Stodolna

Godziny otwarcia:
09.00 - 15.00

Formularz kontaktowy

imię i nazwisko:
adres e-mail:
treść wiadomości:

Aktualności

Adam Kośmider kandydatem PiS na prezydenta Lesznaponiedziałek, 11 czerwca 2018, Leszno24.pl

Nominację ogłoszono w poniedziałkowy wieczór na konwencji partyjnej w Teatrze Miejskim. Kandydat przedstawił pierwsze punkty swojego programu wyborczego. Zapowiedział m.in. utworzenie miejskiego żłobka, otwarcie drugiego krytego basenu, 500 zł dla każdego ucznia na zajęcia pozalekcyjne...

Konwencja zgromadziła około 40 osób, członków i sympatyków leszczyńskiego PiS. Rozpoczął ją filmik podsumowujący dwa lata rządów Prawa i Sprawiedliwości w Polsce - począwszy od wygranych wyborów parlamentarnych w roku 2015. O tym, co udało się przez ten czas zrobić, mówił poseł Jan Dziedziczak. W pierwszej kolejności wymienił wprowadzenie programu 500 plus.

Potem Sławomir Szczot, przewodniczący Rady Miejskiej Leszna długo wymieniał dokonania PiS w samorządzie Leszna. Wspominał o tym, jakie projekty PiS zostały zrealizowane w latach 2006-2018. Przed ekran, na którym pojawiały się slajdy dotyczące podejmowanych przez PiS działań, wywołano obecnych na konwencji radnych, brawa otrzymał wiceprezydent Piotr Jóźwiak.

Kandydata PiS na prezydenta Leszna ogłosił poseł Dziedziczak.

- Jest uczciwy i przedsiębiorczy - podkreślał.

Adam Kośmider w swoim przemówieniu przedstawił pierwsze punkty programu, z jakim wystartuje w wyborach na prezydenta Leszna. Jak mówił, pierwszą uchwałą, jaką jako prezydent zaproponuje radnym, będzie utworzenie żłobka miejskiego. Potem wymieniał też otwarcie drugiej krytej pływalni i stworzenie parku, gdzie czas wolny będą spędzać razem dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy. To ma być, jak to określił "most międzypokoleniowy". Obiecał wypłatę 500 zł rocznie dla każdego ucznia na zajęcia pozalekcyjne.

Poza tym Adam Kośmider chce inwestować w monitoring i mobilizować policję oraz Straż Miejską do walki z tymi, którzy w nocy zakłócają spokój mieszkańcom miasta, wypowiedział wojnę wandalom.

- Utwardzę wszystkie drogi gruntowe w mieście - deklarował. I zapewnił, że wybuduje nową ulicę - od Ronda Antoniny do ulicy Gronowskiej w Gronowie.

- Chcę służyć, a nie rządzić - mówił Adam Kośmider.

Już za kilka dni kandydat chce zwołać konferencję prasową, na której będzie mówił o szczegółach swojego programu.

Całe przemówienie Adama Kośmidra, kandydata PiS na prezydenta Leszna można będzie przeczytać w środowym wydaniu gazety "ABC". W numerze także odpowiedzi kandydata na pytania dziennikarzy oraz o tym, jak PiS buduje listy w wyborach do Rady Miejskiej Leszna.

+ dodaj komentarz

adres e-mail nie zostanie opublikowany

 
Copyright © 2012 Jan Dziedziczak   |   Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia (mVote)